گروه هنری ویسپتاش

طراحی کابینت

طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی به صورت ۳ بعدی قبل از تولید یکی از مزایای کارخانه تولید کابینت ویسپتاش می باشد و این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که قبل از ساخت تصویری از طرح کابینت خود را به صورت شبیه سازی شده و سه بعدی رویت کند.

طراحی کابینت آشپزخانه در ویسپتاش توسط طراح مجرب و با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای و مطابق با استانداردهای جهانی انجام می شود. شما این امکان را دارید که از هزاران طرح آماده ما دیدن کنید و یا ایده ای که در ذهن دارید را با ما مطرح کنید تا قبل از اجرا تصویر سه بعدی آن را برای شما طراحی کنیم.

اصول طراحی کابینت در آشپزخانه های کوچک و بزرگ

اصول طراحی کابینت در آشپزخانه های کوچک و بزرگ کاملا متفاوت است. در آشپزخانه های کوچ از رنگهای روشن با ترکیب ملایم استفاده می شود تا خطوط کمتر دیده شود و فضا بزرگتر جلوه کند اما در آشپزخانه های بزرگ از رنگهای تیره و متضاد در طراحی استفاده می شود و دست سازنده باز است. نیازی نیست با این اصول آشنا باشید زیرا ما به خوبی بر آن تسلط داریم و با تکیه بر تجربیاتی که در طی سالها کسب نموده ایم شما را راهنمایی می کنیم تا بهترین و ایده آل ترین طرح را انتخاب کنید.

طراحی کابینت

البته گذشته از ویسپتاش که یک کارگاه تولید کننده کابینت آشپزخانه تمام عیار به شمار می رود، سایتهایی مثل (چیدانه، نمناک، بیوتی هوم، ماچوب و آکس وود) نیز وجود دارند که با ارائه تصاویر کابینت جدید و نمونه کارهای انجام شده دکوراسیون داخلی می توانند الگوهای خوبی جهت مقایسه و انتخاب طرح کابینت در اختیار شما قرار دهند.

ارسال محصولات وارائه خدمات به تمامی شهرها و مراکز صنعتی
قزوین,شیراز,مشهد,کاشان,آبادان,اهواز,قشم,کرمانشاه, کرمان,سمنان,سنندج,کیش,بندرعباس
زابل,خراسان,اردبیل,تبریز,خوزستان,گرگان,مازندران, گلستان,پاوه
تلفن فروش: 09124196443
واتساپ :09304358184