گروه هنری ویسپتاش

ساخت کابینت

تشخیص تفاوت بین نوع ساخت و ساز کابینت ، مواد و کیفیت به شما کمک می کند تا واریانس گسترده قیمت در بازار کابینت آشپزخانه را درک کنید. امروزه دو نوع عمده ساخت کابینت به مصرف کنندگان ایالات متحده ارائه می شود: قاب و بدون قاب (به سبک یورو). هر یک دارای مزایا و معایب ساختاری و سبک است. سایر گزینه های ساختمانی شامل کابینت های آماده مونتاژ (RTA) و کابینت های مقاوم سازی فقط با جبهه های جدید هستند. نوع ساخت کابینت شما بر اساس ترجیحات طراحی شما ، مدت زمانی که قصد دارید در خانه باشید و تخصص نصاب کابینت تعیین خواهد شد. از آنجا که این یک سرمایه گذاری طولانی مدت در گرانترین و احتمالاً پرکاربردترین اتاق خانه شما است ، شما می خواهید هر یک از فاکتورها را با دقت در نظر بگیرید. هنگام مقایسه ساخت و ساز قاب دار و بدون قاب ، مهمترین ملاحظات ساخت جعبه ، مواد مورد استفاده ، کیفیت پایان و ساخت جعبه کشو و مونتاژ آن است. این مناطق مناطقی است که در ابتدا کابینت ها ساییدگی ، از جمله آسیب دیدگی هنگام نصب را نشان می دهند.

ساخت کابینت قاب

یک کابینت قاب دار در واقع یک جعبه با شش ضلع است: جلو ، عقب ، سمت چپ ، سمت راست ، بالا و پایین. قسمت جلوی کابینت شامل یک قاب صورت چوبی و درها و جلوهای کشو است. قاب صورت به جعبه کابینت متصل است (با رنگ نارنجی برجسته شده است). درهای کابینت که به قاب صورت متصل می شوند یا با قاب کاملاً جور در می آیند یا روی قاب را می پوشانند. مصرف کنندگان آمریکایی به طور سنتی کابینت های قاب دار را ترجیح می دهند.

.

ساخت کابینت

سه نوع کابینت قاب دار وجود دارد: پوشش جزئی ، پوشش کامل و داخل صفحه. سبک های ورودی کل قاب صورت را نشان می دهد. سبک های پوشش کامل تقریباً کل قاب را پوشش می دهد ، در حالی که سبک های پوشش جزئی جزئیات قاب را با شکاف های بزرگ بین درها و جلوهای کشو نشان می دهد. کابینت های visptash همه ساختاری قاب بندی شده به دو سبک درب دار یا روکش دار دارند